به فروشگاه اینترنتی آرمان خوش آمدید

دسته بندی محصولات

راه‌حل ذخیره‌سازی لنوو (DSS-G) برای IBM Spectrum Scale

معرفی

راه‌حل ذخیره‌سازی توزیع‌شده لنوو (DSS-G) برای IBM Spectrum Scale یک راه‌حل ذخیره‌سازی نرم‌افزاری (SDS) برای ذخیره‌سازی فایل‌ها و اشیاء مقیاس‌پذیر متراکم است که برای محیط‌های با کارایی بالا و داده‌های فشرده مناسب است. DSS-G عملکرد سرورهای Lenovo ThinkSystem، محفظه‌های ذخیره‌سازی Lenovo و نرم‌افزار پیشرو در صنعت IBM Spectrum Scale را ترکیب می‌کند تا رویکرد بلوک ساختمانی با کارایی بالا و مقیاس‌پذیر را برای نیازهای ذخیره‌سازی مدرن ارائه دهد.

Lenovo DSS-G از طریق Lenovo Scalable Infrastructure (LeSI) انجام می شود که چارچوبی انعطاف پذیر برای توسعه، پیکربندی، ساخت، تحویل و پشتیبانی از راه حل های مرکز داده مهندسی شده و یکپارچه ارائه می دهد.

راه‌حل ذخیره‌سازی توزیع‌شده لنوو برای IBM Spectrum Scale (DSS-G) یک راه‌حل ذخیره‌سازی نرم‌افزاری (SDS) برای ذخیره‌سازی فایل‌ها و اشیاء مقیاس‌پذیر متراکم است که برای محیط‌های با کارایی بالا و داده‌های فشرده مناسب است. شرکت‌ها یا سازمان‌هایی که HPC، Big Data یا بارهای کاری ابری را اجرا می‌کنند، بیشترین بهره را از اجرای DSS-G خواهند برد.

DSS-G عملکرد سرورهای Lenovo ThinkSystem V2 را با پردازنده‌های نسل سوم Intel Xeon Scalable، محفظه‌های ذخیره‌سازی لنوو و نرم‌افزار IBM Spectrum Scale ترکیب می‌کند تا یک رویکرد بلوک ساختمانی با کارایی بالا و مقیاس‌پذیر را برای نیازهای ذخیره‌سازی مدرن ارائه دهد.

Lenovo DSS-G به عنوان یک راه حل مهندسی شده در سطح قفسه از پیش یکپارچه و با قابلیت استقرار آسان ارائه می شود که به طور چشمگیری ارزش زمان و هزینه کل مالکیت (TCO) را کاهش می دهد.

دو نوع راه حل DSS-G در این راهنمای محصول شرح داده شده است. راه‌حل سنتی مبتنی بر محفظه ذخیره‌سازی بر روی سرورهای Lenovo ThinkSystem SR650 V2، محفظه‌های درایو Lenovo Storage D1224 با SAS SSD 2.5 اینچی با کارایی بالا، و محفظه‌های درایو با چگالی بالا Lenovo D3284 با ظرفیت بزرگ N.AS-inch S.DsL ساخته شده است. راه حل مبتنی بر NVMe بر روی سرورهای Lenovo ThinkSystem SR630 با SSD های داخلی ۲.۵ اینچی NVMe ساخته شده است.

همراه با IBM Spectrum Scale (سیستم فایل موازی عمومی سابق، GPFS)، پیشرو در صنعت سیستم فایل خوشه‌ای با کارایی بالا، شما یک راه‌حل ایده‌آل برای راه‌حل ذخیره‌سازی فایل/اشیاء نهایی برای HPC و Big Data دارید.